ZamknijWażne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Strona główna // O nas // Grupa kapitałowa IDEAL GROUP

Grupa kapitałowa IDEAL GROUP

Jedna idea, wiele rozwiązań. Odkryj bogatą paletę produktów i innowacyjnych rozwiązań HR IDEA!. GROUP

 

Ideal Group Grupę IDEAL tworzą cztery wyspecjalizowane marki. Zdobywamy rynek nową kompleksową ofertą usług HR. Realizujemy nowe pomysły, nawet tam, gdzie inni nie dostrzegają już możliwości biznesowej eksploracji.
 
Ideal Work IDEAL WORK to marka skoncentrowana na ofercie elastycznych i zoptymalizowanych form zatrudnienia oraz nowoczesnej usłudze Doradztwa Personalnego. Realizujemy usługę pracy tymczasowej, wykraczając poza rynkowe standardy. Innowacyjność i nieszablonowość to nasza Idea.
Ideal Pflege IDEAL PFLEGE tworzy wyspecjalizowaną gałąź usług jaką jest opieka nad osobami starszymi w kraju i za granicą. Jest to usługa aktualnie realizowana głównie na rynku niemieckim. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oferujemy profesjonalną usługę poprzez dobór odpowiedniego personelu opiekuńczego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta / podopiecznego.
Ideal Outsourcing IDEAL OUTSOURCING skupia swoją ofertę na outsourcingu procesów biznesowych. BPO (Business Process Outsourcing) jest obecnie głównym motorem napędowym efektywności w biznesie, stanowiąc jednocześnie silny bodziec dla zmian strategicznych. Firmy na całym świecie doświadczyły już korzyści, powierzając realizację części działalności firmom takim jak IDEAL OUTSOURCING.
SAPresources

TECHresources
SAPresources i TECHresources to marki specjalizujące się w outsourcingu i rekrutacji kadr dla branży IT w Polsce i za granicą stworzone przez doświadczony zespół konsultantów z długoletnią praktyką na rynku polskim oraz w międzynarodowych korporacjach. Nasza misja wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług IT niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.